Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych biłgoraj

Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych dla kobiet

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które dedykują swoje usługi dla scharakteryzowanej grupy docelowej. Robią tak także firmy udzielające prędkich pożyczek. Dla co poniektórych firm pożyczkowych skłonność kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy sterują się tutaj maksymami psychologii. Kobiety uważane są za bardziej uczuciowe i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, także decyzje finansowe. Oprócz tego, podług tej samej dyscyplin nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety zbieracze. Kierując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją propozycję do pań, którym nie starcza pieniędzy do kolejnej wypłaty, a koniecznie muszą zakupić sobie następną parę markowych butów, żeby poprawić sobie nastrój. Rzecz jasna to spore przerysowanie, ale na tej bazie opiera się marketing poświęcanych dla pań „chwilówek„. 
Nowiutkie pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” a także „Kobieta z klasą”
    
Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych to możliwość dla zabieganych, którzy chcą prędkiego zastrzyku gotówki bez zbędnych formalności. Oferują pożyczki w 15 minut, bez opuszczania domku. „Pani Pożyczka” świadczy pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Ażeby zdobyć prędką pożyczkę wystarczy tylko wysłać formularz aplikacyjny. Postulowana jest też autoryzacja, najczęściej w formie przelewu drobnej sumy na konto firmy. Po kontroli wyczekujemy już wyłącznie na prędki przelew gotówki. Pieniądze na naszym koncie pojawią się, z znacznym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Naturalnie tak jak w przypadku innych pożyczek mężczyźni nie są w tym miejscu dyskryminowani. Chodzi tylko i wyłącznie o odnalezienie grupy docelowej pośród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” oferuje nowiutkie pożyczki bez baz danych.  Starczy na przysłowiowe waciki, a nawet nowiusieńką torebkę, dlatego że wolumen pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w wypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za prędkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby są w stanie zrealizować jeszcze tego samego dnia, jeżeli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania została wyłączona.